Moderné profily z materiálu INFIBEC

Elegantné bezrámové posuvné systémy z kompozitu sú výsledkom nášho niekoľkoročného vývoja a skúseností. Sú súčasťou novej generácie stavebných výplní, postavených na základe spojenia overenej kanadskej technológie a slovenskej kvality. Tá prinesie do vašej obývačky nevídanú eleganciu a čistotu priestoru.

Prémiové posuvné systémy LIVINN sú vyrobené z kompozitu INFIBEC. Pozostáva z nekonečných sklených vlákien a živice. Vďaka tomu rám mohutných posuvných systémov, ako najlepší na trhu, odoláva prestupu tepla v kritických miestach stavby a svojou pevnosťou odoláva nadrozmerným a ťažkým skleneným výplniam. Kvalitou výrazne prevyšuje ostatné bežne dostupné produkty z dreva, hliníka či PVC.

Funkčnosť aj elegancia

Vďaka moderným posuvným systémom LIVINN získa váš obytný priestor moderný a estetický vzhľad. Naše posuvné systémy z kompozitu chránia pred vonkajšími vplyvmi a dotvárajú celkový vzhľad vášho interiéru aj exteriéru. Ich prednosťou je aj dlhodobá tvarová stálosť. Ide o dokonalú kombináciu funkcionality, estetiky a vysokej kvality.

Farba posuvných systémov LIVINN je limitovaná len vašim výberom. Vyrábame ich vo všetkých odtieňoch farieb vzorkovníka RAL. Pre váš domov si zvoľte spoľahlivosť a štýl.

Cenová ponukaStiahnuť katalóg