O spoločnosti

Názov Livinn znamená living innovations, teda inovácie v bývaní. Sme slovenská technologická spoločnosť a naším cieľom je váš kvalitnejší a komfortnejší život. Uvedomujeme si, že doma a v kancelárii trávime väčšinu dňa, preto hľadáme spôsoby, ako pobyt v uzatvorených priestoroch skvalitniť. Robíme tak s využitím fiberglass, unikátneho kompozitného materiálu, ktorý tvoria sklené vlákna uložené v živicovej matrici. Všeobecný fiberglass prinášame v dokonalej receptúre pre výplne stavebných otvorov pod názvom INFIBEC.

LIVINN svojim produktom reaguje na v dnešnej dobe čoraz prísnejšie požiadavky energetickej hospodárnosti komerčných i obytných budov. Požiadavky regulátorov ako aj trhu smerujú k vyšším energetickým úsporám a pokročilej ekológii. Tam, kde tradičné materiály prestávajú byť schopné spĺňať sprísňujúce sa limity, prichádzame s naším INFIBEC. Poznaním dreva, PVC a hliníka sme naše znalosti využili pri vývoji stáleho, pevného a energeticky úsporného materiálu, ktorý má lepšie vlastnosti ako všetky tradičné materiály dohromady.


Nie sme len predajcovia – sme predovšetkým dizajnéri, vývojári a výrobcovia. 

Sme priekopníkom v oblasti fiberglass systémov a uspokojujeme nový európsky dopyt. Vďaka nášmu lokálnemu vývoju a výrobe vo vlastnej réžii, máme permanentný náskok v dizajne okenných systémov z tohto výnimočného materiálu budúcnosti. Vytvorili sme systém, vďaka ktorému efektívne vyrábame všetky štandardné prvky výplní stavebných otvorov. Všetky produkty vznikajú v slovenskej výrobnej základni, čiastočne aj zo slovenských materiálov. Dbáme nielen na kvalitu, ale aj na rýchlosť a ekológiu. Pri výrobe využívame technológiu pultrúzie.

dji_0021

Chránime prírodné zdroje. Výrobky INFIBEC sú mimoriadne ekologické a čisté, pretože až 72 % ich hmotnosti tvorí sklené vlákno ktoré je spracovaným kremíkom voľne sa vyskytujúcim v prírode. Nezanedbateľnou prednosťou INFIBEC je dlhá trvácnosť a odolnosť sklených vlákien, vďaka ktorým netreba meniť okenné rámy tak často ako v prípade PVC. Naše výrobky tak nezaťažujú prírodu zbytočným plastovým odpadom.

LIVINN je naša vizitka: stačí jediný dotyk a ihneď pocítite pevnosť inovatívnych okenných rámov, ich príjemnú stálu teplotu a kvalitu, ktorú podčiarkuje vizuálna atraktívnosť. Výsledkom použitia profilov LIVINN je váš kvalitnejší život, bezpečnejší domov a zodpovedný prístup k prírode.