Dvere novej generácie 

Vchodové dvere LIVINN predstavujú novú generáciu stavebných výplní z moderného kompozitu INFIBEC. INFIBEC dáva dverám to najpodstatnejšie čo potrebujú, a teda pevnosť, nízky prestup tepla a tvarovú stálosť pri zmene teploty. Vďaka tomu môžu mať naše dvere nadštandardné rozmery a elegantné tvary bez svetlíkov. Prestupu tepla v podstatnej miere zabraňuje aj náš prah vyrábaný z rovnomenného kompozitu. Vysoký útlm zvuku neprenesie hluk z ulice do vašich interiérových priestorov.

Základom profilov LIVINN je overená kanadská technológia, ktorú úspešne využívame na Slovensku. Vďaka tomu sú naše profily konštrukčne jednoduché a pevné.

Dvere LIVINN znamenajú dokonalú kombináciu funkcionality, estetiky a dlhodobej kvality.

Materiál budúcnosti INFIBEC

Pri výrobe dverí LIVINN využívame kompozit INFIBEC zložený z nekonečného skleného vlákna a živice. Ich spojením vzniká materiál s ideálnymi vlastnosťami pre vchodové dvere. Vďaka nízkej tepelnej vodivosti kompozitu neprechádza teplo von ani dnu, rám vchodových dverí je pevný ako oceľ a ideálne odoláva výkyvom teplôt.

Moderný kompozit INFIBEC prekonáva tradičné materiály (drevo, hliník aj PVC) vo všetkých parametroch, ktoré sú kľúčové pri výplniach stavebných otvorov. 

Vzhľadom na to, že naša spoločnosť v Miloslavove nie je len predajcom, ale najmä vývojárom a výrobcom, udržiavame permanentný náskok v kvalite aj v dizajne vchodových dverí z tohoto výnimočného materiálu.

Cenová ponukaStiahnuť katalóg